Szanowni Państwo,

            Centrum Zdrowia Tuchów sp. z o.o. realizuje program profilaktyczny pod nazwą „Zrób to mammo! – Program profilaktyki raka piersi!” którego celem jest zwiększenie udziału kobiet w wieku 50-69 lat w profilaktycznych świadczeniach zdrowotnych tj. badaniach mammograficznych.

Rejestracja na badania trwa do marca! Zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne,
z których mogą skorzystać Panie w wieku 50-69 lat i zrealizować je w Szpitalu w Centrum Zdrowia Tuchów. Informujemy o możliwości ubiegania się o zwrot kosztów dojazdu oraz o dużej dostępności terminów realizacji badań w miesiącu lutym.

Pragniemy również dotrzeć do jak największej liczby Pań chcących zgłębić wiedzę na temat profilaktyki. Przesyłam Państwu w załączeniu materiały informacyjno-edukacyjne. Informuję, iż dodatkowe dokumenty i aktualności będą udostępniane na Fcebook’u w profilu „Zrób to mammo Program profilaktyki raka piersi”.

Harmonogram badań:

Poniedziałek godz.: 8:00-14:00

Wtorek godz.: 8:00-14:00

Środa godz.: 8:00-14:00

Czwartek godz.: 12:00-18:00

Piątek godz.: 8:00-14:00

Soboty 9:00-11:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

40 + = 44