Szanowni Państwo
W tych trudnych czasach ograniczeń i obostrzeń nie możemy zaprosić Państwa do naszej szkoły. Dlatego też zachęcamy Państwa do obejrzenia wraz z dzieckiem krótkiego filmiku, który, mamy nadzieję rozbudzi chęć do spotkania z muzyką i rozpoczęcia muzycznej edukacji. W połowie lutego na naszej stronie internetowej www.zsmuz.tarnow.pl , w zakładce „ Rekrutacja” będą umieszczone informacje dotyczące naboru na nowy rok szkolny.
W każdej chwili możecie Państwo takie informacje uzyskać też pod nr telefonu 14 621 04 08. Muzyka rozwija wiele kompetencji, uwrażliwia i niewątpliwie daje wiele przyjemności.
Czekamy na Państwa i Państwa dzieci.
Z poważaniem
Jolanta Światłowska Dyrektor ZSM w Tarnowie
Link do filmiku: https://youtu.be/iZ_iATqcqUk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *