Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która odbyła się 22 stycznia. Od samego rana trwały przygotowania. Uroczystość rozpoczęły występy dzieci. Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił Akt Pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie. Na pamiątkę tego wyjątkowego dnia każdy Pasowany Przedszkolak otrzymał Dyplom oraz niespodziankę.

Zdjęcia z PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA 2020/21 znajdują się w poniżej zamieszczonym linku.

https://drive.google.com/drive/folders/1By13R36Txhx_sw2w-6wy9blr2h7-1Lrr

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *