Szanowni Rodzice!

Informujemy, że trwają przygotowania do rozpoczęcia pracy Przedszkola od 1 września 2020 r. zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 2 lipca 2020 r.

W związku z organizowaniem pracy przedszkola w reżimie sanitarnym prosimy rodziców zainteresowanych  powrotem dzieci do przedszkola o wypełnienie do 27 sierpnia 2020 r. tj. czwartek i przesłanie drogą mailową na adres: dyrpp5@umt.tarnow.pl lub dostarczenie osobiście wypełnionego i podpisanego Oświadczenia znajdującego się na przedszkolnej stronie internetowej: www.przedszkole5.malopolska.pl  w zakładce – Dokumenty – PROCEDURY, INSTRUKCJE I OŚWIADCZENIA NA ROK SZKOLNY 2020/2021.
Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa związane z koniecznością przestrzegania wytycznych GIS, znajdują się na stronie internetowej Przedszkola.
Ze względu na niepewną sytuację epidemiczną procedury te mogą ulec zmianie w ostatnich dniach sierpnia. W związku z tym prosimy na bieżąco śledzić naszą stronę internetową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *