maseczki

DRODZY RODZICE

To kolejna akcja Urzędu Miasta Tarnowa, mająca na celu zabezpieczenie mieszkańców w maseczki ochronne. Dzięki wspólnemu wysiłkowi oraz zaangażowaniu wielu osób, do tarnowian trafiło już łącznie 60 tysięcy maseczek. Teraz kolorowe, bawełniane maseczki powędrują do przedszkolaków.

Obowiązek zakrywania ust i nosa dotyczy osób dorosłych i dzieci powyżej 4. roku życia.  Dlatego to właśnie dzieci są kolejną grupą mieszkańców, do których trafią maseczki. Do akcji „Dzieci dają przykład dorosłym” bardzo aktywnie włączyli się również pracownicy naszego przedszkola, szyjąc maseczki nie tylko dla naszych przedszkolaków. Maski można stosować wielokrotnie, po każdym użyciu sterylizując je poprzez upranie w wodzie o temperaturze powyżej 70 st. lub wyprasowanie.
Prosimy rodziców o odbieranie maseczek od 11 maja 2020 r. w godzinach 10:00-14:00
   Maseczki będą wydawane w przedsionku przedszkola.

W czasie odbioru maseczek prosimy o zwrócenie uwagi na zachowanie obowiązujących zasad bezpieczeństwa.  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *