CZYTANIE POD CHMURKĄ

W naszym przedszkolnym ogrodzie odbyło się pierwsze z cyklu spotkań organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną pod hasłem Czytanie pod chmurką. Dzieciom czytała pani  Sylwia Migdał nauczycielka j. polskiego – mama naszych absolwentek – Poli i Agatki. Tytuł pierwszego spotkania Spotkanie z Reksiem.

WAKACJE – INFORMACJE DLA RODZICÓW

Informujemy Rodziców, którzy zapisali dzieci na dyżur wakacyjny, iż należy pobrać ze strony internetowej stosowne dokumenty. Wypełnione dostarczyć do przedszkola do piątku włącznie. Dokumenty do pobrania z zakładki: Dokumenty – Oświadczenia na okres wakacji.

UWAGA !!!

UWAGA!!! W związku wyborami na Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej odbywającymi się  w dniu 28 czerwca 2020 r. oraz zlokalizowaniem w naszym przedszkolu Obwodowej Komisji Wyborczej dnia 29 czerwca 2020 r. (tj. poniedziałek) przedszkole będzie zamknięte dla dzieci. W tym dniu będzie odbywać się dezynfekcja pomieszczeń.

KOMUNIKAT O WZNOWIENIU PRACY PRZEDSZKOLA

Drodzy Rodzice W związku ze zniesieniem czasowego ograniczenia funkcjonowania placówek oświatowych   od poniedziałku 25 maja 2020 r. nasze przedszkole wznawia funkcjonowanie zgodnie z wytycznymi GIS, MZ oraz MEN. Ze względu na ograniczenia dotyczące liczby dzieci w grupie rodziców, którzy wyrażą chęć powrotu dziecka do przedszkola prosimy o wcześniejszy kontakt z dyrektorem placówki w celu dopełnienia wymaganych formalności. Warunkiem przyjęcia […]